| Εμβαδόν κεφαλής (sq.in) | 95 sq.in. |
|---|---|
| Τύπος πλέξης | 16×19 |
| Βάρος (gr) | 315 gr |
| Πλάτος | 22mm |
| Σκληρότητα σκελετού | 65 |
| Μήκος | 27in |
| Ισορροπία | 31.50 cm |
| Βάρος αιώρησης | 338 |
| Υλικό κατασκευής | Graphite / Auxetic construction |
| Κάλυμμα |
Δεν περιλαμβάνεται |
Original price was: €290.00.€204.90Η τρέχουσα τιμή είναι: €204.90.
Η Ρακέτα Τένις Head Prestige Tour (315gr) με τη νέα σύνθεση Auxetic προσφέρει καλή αίσθηση και σταθερότητα στα χτυπήματα. Απευθύνεται σε προχωρημένους παίκτες που χρειάζονται χειρουργική ακρίβεια για να κυριαρχήσουν στο γήπεδο.
| Εμβαδόν κεφαλής (sq.in) | 95 sq.in. |
|---|---|
| Τύπος πλέξης | 16×19 |
| Βάρος (gr) | 315 gr |
| Πλάτος | 22mm |
| Σκληρότητα σκελετού | 65 |
| Μήκος | 27in |
| Ισορροπία | 31.50 cm |
| Βάρος αιώρησης | 338 |
| Υλικό κατασκευής | Graphite / Auxetic construction |
| Κάλυμμα |
Δεν περιλαμβάνεται |
Εκτός αποθέματος
Εκτός αποθέματος