TECHNICAL CHARACTERISTICS :
| Compartments | 2 |
|---|---|
| Isothermal | No |
| Capacity | 2 racquets |
| Width | 20.47 in / 52 cm |
| Height | 15.75 in / 40 cm |
| Depth | 6.69 in / 17 cm |
| Shoes compartment | Yes |
| Reference | 260424-LLAN |
Original price was: €100.00.€79.90Η τρέχουσα τιμή είναι: €79.90.
Εξαντλημένο
| Compartments | 2 |
|---|---|
| Isothermal | No |
| Capacity | 2 racquets |
| Width | 20.47 in / 52 cm |
| Height | 15.75 in / 40 cm |
| Depth | 6.69 in / 17 cm |
| Shoes compartment | Yes |
| Reference | 260424-LLAN |
Εκτός αποθέματος
Εκτός αποθέματος