The O3 technology has been added to improve string movement on this model to give you more spin and comfort.
| Εμβαδόν κεφαλής (sq.in) | 100 sq in |
|---|---|
| Τύπος πλέξης | 16×19 |
| Βάρος (gr) | 290 gr |
| Πλάτος | 20mm/22mm/18mm |
| Μήκος | 27 in / 68.5 cm |
| Ισορροπία | 32.5 cm |
| Υλικό κατασκευής | Graphite |
| Κάλυμμα | Δεν Περιλαμβάνεται |







