| Εμβαδόν κεφαλής (sq.in) | 100 |
|---|---|
| Τύπος πλέξης | 16 x 19 |
| Βάρος (gr) | 300 |
| Πλάτος | 23mm / 26mm / 21mm |
| Σκληρότητα σκελετού | 66 |
| Μήκος | 685 mm / 27.0 in |
| Ισορροπία | 32 cm / 7 pts. HL |
| Βάρος αιώρησης | 323 |
| Υλικό κατασκευής | Graphite /Auxetic 2, Graphene Inside |
| Κάλυμμα | Δεν περιλαμβάνεται |









