- Η σύνθεση Braided Graphite προσφέρει μια καθαρή, κλασική αίσθηση
| Εμβαδόν κεφαλής (sq.in) | 100 sq in |
|---|---|
| Τύπος πλέξης | 16×19 |
| Βάρος (gr) | 280 gr |
| Πλάτος | 23 mm |
| Σκληρότητα σκελετού | 69 |
| Μήκος | 27 in |
| Ισορροπία | 32.5 cm |
| Υλικό κατασκευής | Braided Graphite |
| Κάλυμμα | Δεν περιλαμβάνεται |












