| Εμβαδόν κεφαλής (sq.in) | 100 |
|---|---|
| Τύπος πλέξης | 16 x 19 |
| Βάρος (gr) | 285 |
| Πλάτος | 23mm / 26mm / 23mm |
| Μήκος | 685 mm / 27.0 in |
| Ισορροπία | 32 cm |
| Υλικό κατασκευής | Graphite |
| Κάλυμμα | Δεν περιλαμβάνεται |
| Πλέξιμο | Πλεγμένη |
Original price was: €200.00.€179.90Η τρέχουσα τιμή είναι: €179.90.
The Head Instinct Team 2025 is a tennis racket designed for advanced players seeking high performance with comfort and easy playability. It incorporates the innovative Graphene 360+ technology, which enhances flexibility and delivers a clean feel on impact.
| Εμβαδόν κεφαλής (sq.in) | 100 |
|---|---|
| Τύπος πλέξης | 16 x 19 |
| Βάρος (gr) | 285 |
| Πλάτος | 23mm / 26mm / 23mm |
| Μήκος | 685 mm / 27.0 in |
| Ισορροπία | 32 cm |
| Υλικό κατασκευής | Graphite |
| Κάλυμμα | Δεν περιλαμβάνεται |
| Πλέξιμο | Πλεγμένη |