| Εμβαδόν κεφαλής (sq.in) | 100 |
|---|---|
| Τύπος πλέξης | 16 x 19 |
| Βάρος (gr) | 270 |
| Πλάτος | 23mm / 26mm / 23mm |
| Σκληρότητα σκελετού | 65 |
| Μήκος | 685 mm / 27.0 in |
| Ισορροπία | 33.5 cm |
| Βάρος αιώρησης | 302 (ΠΛΕΓΜΕΝΗ) |
| Υλικό κατασκευής | Graphite 100% |
| Κάλυμμα | Δεν περιλαμβάνεται |
Original price was: €250.00.€245.00Η τρέχουσα τιμή είναι: €245.00.
Η Babolat Pure Aero Lite 2026 είναι μια ελαφριά ρακέτα από γραφίτη ιδανική για αναπτυσσόμενους και μεσαίου επιπέδου άνδρες και γυναίκες, που θέλουν εύκολη δύναμη, spin, άνεση, σταθερότητα κι εύκολο χειρισμό. Η ελαφριά κατασκευή της (270gr) προσφέρει γρήγορα swings βοηθώντας στην παραγωγή ελεγχόμενου topspin με λιγότερη προσπάθεια και σταθερή άνετη αίσθηση σε μεγάλες ανταλλαγές από τη βασική γραμμή.
| Εμβαδόν κεφαλής (sq.in) | 100 |
|---|---|
| Τύπος πλέξης | 16 x 19 |
| Βάρος (gr) | 270 |
| Πλάτος | 23mm / 26mm / 23mm |
| Σκληρότητα σκελετού | 65 |
| Μήκος | 685 mm / 27.0 in |
| Ισορροπία | 33.5 cm |
| Βάρος αιώρησης | 302 (ΠΛΕΓΜΕΝΗ) |
| Υλικό κατασκευής | Graphite 100% |
| Κάλυμμα | Δεν περιλαμβάνεται |
Εκτός αποθέματος
Babolat Pure Aero Lite 2026 (270gr.) Racket