| Εμβαδόν κεφαλής (sq.in) | 100 |
|---|---|
| Τύπος πλέξης | 16 x 19 |
| Βάρος (gr) | 270 |
| Πλάτος | 23mm / 26mm / 23mm |
| Σκληρότητα σκελετού | 71 |
| Μήκος | 685 mm / 27.0 in |
| Ισορροπία | 33 cm |
| Βάρος αιώρησης | 308 (ΠΛΕΓΜΕΝΗ) |
| Υλικό κατασκευής | Graphite 100% |
| Κάλυμμα | Δεν περιλαμβάνεται |
Original price was: €240.00.€189.90Η τρέχουσα τιμή είναι: €189.90.
Η ρακέτα τένις Babolat Pure Aero Lite (270 gr) είναι Ιδανική επιλογή για γυναίκες και νεαρούς αθλητές και αθλήτριες που θέλουν μια ποιοτική μεταβατική ρακέτα για να βελτιώσουν / τελειοποιήσουν την τεχνική τους.
| Εμβαδόν κεφαλής (sq.in) | 100 |
|---|---|
| Τύπος πλέξης | 16 x 19 |
| Βάρος (gr) | 270 |
| Πλάτος | 23mm / 26mm / 23mm |
| Σκληρότητα σκελετού | 71 |
| Μήκος | 685 mm / 27.0 in |
| Ισορροπία | 33 cm |
| Βάρος αιώρησης | 308 (ΠΛΕΓΜΕΝΗ) |
| Υλικό κατασκευής | Graphite 100% |
| Κάλυμμα | Δεν περιλαμβάνεται |