Η επιλογή της Wilson να τοποθέτηση το μεγαλύτερο ποσοστό του βάρους προς τη λαβή της ρακέτας επιτρέπει τον εύκολο χειρισμό της παρά τα 340 gr του βάρους της.
| Εμβαδόν κεφαλής (sq.in) | 97 sq in |
|---|---|
| Τύπος πλέξης | 16×19 |
| Βάρος (gr) | 340 gr |
| Πλάτος | 21.50mm |
| Σκληρότητα σκελετού | 68 |
| Μήκος | 27 in / 685 mm |
| Ισορροπία | 30.5 cm |
| Βάρος αιώρησης | 335 |
| Υλικό κατασκευής | Braided Graphite |
| Κάλυμμα | Δεν περιλαμβάνεται |
| Τύπος | GOLD |








