| Εμβαδόν κεφαλής (sq.in) | 99 sq.in. |
|---|---|
| Τύπος πλέξης | 16×19 |
| Βάρος (gr) | 300 gr |
| Πλάτος | 21.5 mm |
| Σκληρότητα σκελετού | 61 |
| Μήκος | 27in |
| Ισορροπία | 31,5 cm |
| Βάρος αιώρησης | 309 |
| Υλικό κατασκευής | Graphite / Auxetic 2 |
| Κάλυμμα |
Δεν περιλαμβάνεται |
Original price was: €280.00.€199.90Η τρέχουσα τιμή είναι: €199.90.
Με το συνδυασμό ακρίβειας και ισχύος, και τη νέα τεχνολογία Auxetic 2.0 για εξαιρετική αίσθηση, η ΡΑΚΕΤΑ ΤΕΝΙΣ PRESTIGE MP L 2023 είναι ιδανική για φιλόδοξους παίκτες.
| Εμβαδόν κεφαλής (sq.in) | 99 sq.in. |
|---|---|
| Τύπος πλέξης | 16×19 |
| Βάρος (gr) | 300 gr |
| Πλάτος | 21.5 mm |
| Σκληρότητα σκελετού | 61 |
| Μήκος | 27in |
| Ισορροπία | 31,5 cm |
| Βάρος αιώρησης | 309 |
| Υλικό κατασκευής | Graphite / Auxetic 2 |
| Κάλυμμα |
Δεν περιλαμβάνεται |